Posiadamy w ofercie szeroką gamę rozwiązań dla firm w obszarze ogrodzeń i bram. Począwszy od bram wjazdowych, aż po bramy dedykowane obiektom przemysłowym. Każda brama może występować samodzielnie lub w połączeniu z ogrodzeniem.

Bramy wjazdowe na obiekty przemysłowe:

Przesuwne

Maksymalne światło wjazdu proponowanych Klientom bram to 12 m. Są to konstrukcje samonośne osadzone na przygotowanym fundamencie. Ramę wykonujemy z profili zamkniętych, najczęściej stalowych. Wypełnieniem może być również profil zamknięty lub panele ogrodzeniowe w dowolnym wymiarze. Na życzenie Klienta możliwe są inne rodzaje wypełnień (np. blachą perforowaną).

Zestaw standardowy zawiera: bramę przesuwną, wózki jezdne, górny system prowadzący, system najazdowy (gniazdo i rolka) oraz słup prowadzący.

08 /palisada/

Bramy skrzydłowe.

Nasze bramy skrzydłowe to klasyczne rozwiązanie w nowoczesnej formie. W połączeniu z np. furtką, spełniają rolę funkcjonalnego i eleganckiego wjazdu do przedsiębiorstwa. Podobnie jak w przypadku bram przesuwnych mogą mieć maksymalne światło wjazdu o szerokości 12m. Bez zmian pozostaje najwyższa jakość materiałów używanych do ich produkcji. Wypełnienia mogą być analogiczne, jak w przypadku bram przesuwnych. Różnica dotyczy jedynie zestawu standardowego. Zawiera on: skrzydło bramy (lub dwa skrzydła), komplet zawiasów oraz słupy.

Oferowane bramy wjazdowe przygotowujemy zarówno w stanie surowym, jak i cynkowane ogniowo oraz malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Takie połączenie gwarantuje minimum 10-letnie zabezpieczenie antykorozyjne. Na życzenie Klienta montujemy również automatykę bram.

Bramy przemysłowe:

Bramy składane to rozwiązanie dedykowane halom przemysłowym, w których brak miejsca na zamontowanie prowadnic podsufitowych. Brama składa się w niewielki objętościowo pakiet nad nadprożem lub z któregoś z boków. Konstrukcja paneli jest ramowa z wypełnieniem podwójną blachą aluminiową. Ocieplona pianką poliuretanową o grubości 27 mm. Szyny prowadzące i okucia są ocynkowane. Istnieje możliwość lakierowania ram i wypełnień na dowolny kolor z palety RAL. Brama może być sterowanie ręczne lub za pomocą napędu elektrycznego.

Bramy segmentowe to klasyka rozwiązań przeznaczonych dla obiektów o charakterze przemysłowym takich, jak hale produkcyjne, magazynowe, obiekty handlowe i usługowe. Dlatego konstrukcja tych bram umożliwia pracę w systemie ciągłym, przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Różnorodność systemów prowadzeń (tor z prowadzeniem standardowym, niskim, podniesionym, pionowym, ukośnym) i wariantów obsługi sprawia, że brama może zostać wbudowana do każdego otworu bramowego.

Bramy rolowane zapewniają oszczędność miejsca za sprawą specjalnej konstrukcji, dzięki której pancerz jest zwijany na wał umieszczony nad otworem bramy. Sprawia to, że pod sufitem hali pozostaje wolna przestrzeń. Montaż konstrukcji jest możliwy również na zewnątrz budynku.

Kontakt